Dnia 2020-04-30 o godz. 17:15 ~Adam napisał(a):
> Dwa tygodnie temu, po podobnej podbitce, jak dzisiaj, pisałem:
>
>
link>
> W sumie, nic się nie zmieniło w mojej ocenia, przeżyliśmy kolejną "powtórkę z rozrywki"
> Zauważcie też, że wtedy kurs zamknięcia był o 4% wyżej niż dzisiaj.
>
> Tym, którym się dzisiaj udało sprzedać - gratuluję, kupującym życzę DUŻO cierpliwości :)
Kolejny raz ta sama historia - tłum krzykaczy, naganiaczy, niby wzrosty i ..... jak zwykle.
Zauważcie jeszcze jedną sprawę: pierwszego posta, o zanęcaniu leszcza pisałem przy kursie
0,27drugiego, po kolejnej podbitce, "nihil novi" przy kursie
0,26 dzisiaj na zamknięciu mamy
0,25Tyle warte są te wzrosty, niby rośnie, niby pięknie a w sumie coraz niżej i nizej,
ale ciągle są chętni na ciepłe ubranka :)