i tak traci się kasę,
Wy tu wzajemna wojenka ku radości zarządu, a zarząd z Cordią dalej spokojnie realizuje skok stulecia..z którego będą żyli oni, dzieci, wnuki, prawnuki
Sugeruję szukać winnych waszych niepowodzeń u źródła - czyli to co Hanapeta robi - np. wniosła o dostęp do korespondencji (w tym emaile) między zarządem i Cordią/Noble - korespondencję poprzedzającą emisję i przydział emisji