Jak patrzę na tą GPW to jeden wielki przekręt. Na prawie każdej spółce podbitka fajne płatne info i nagle psikus i zjazd i uwięzienie na lata akcjonariusza leszcza ale to i tak extra bo inne spółki znikają razem z leszczem hihi i nikt ich nawet nie ściga popatrzcie krezus Alma nie wspomnę jak ładnie zrobili na pbg dodruk 800mln papiera buhaha 3zl i zjazd na 6gr buhaha co wy na to? Tu według mnie jest poustawiane ....zadaj sobie pytanie ile zarobiłeś na GPW i masz odpowiedź z kim gadam kto grał na GPW to ma tylko traumę źle wspomnienie i mega stratę. Dlaczego?