Dowcipne? A pokaż mi z całego forum przynajmniej jeden sensowny wpis....tu każdy pisze co czuje co myśli lub marzy że będzie ale tak naprawdę nikt nic nie wie i nikt nie zna przyszłości spółki...tu każdy zgaduje....i na sto wpisów może któryś trafi i wtedy ogłasza się wieszczem i przywódca buhahaha ....same dzieciuchy albo psychole. Buhaha