No i mamy 7-7.5. chociaż liczyłem bardziej na sierpień, wrzesień. Zainteresowałem się tymi domami drewnianymi, szykuje się wtopa,jest spora szansa na kolejne rezerwy. Emisja też jest przesadzona. Boś musi jeszcze sporo kasy w to włożyć. Mają budować te domy na jakichś zadupiach, na terenach lasów państwowych. Wygląda to wszystko słabo, duża szansa na kolejną wtopę. A w USA jeszcze nawet nie zaczęła się bessa. 6-6.5 to wariant optymistyczny, jak za rok będzie 5 z przodu to się nie zdziwię.