Mam nadzieje, że raport będzie dobry, jeśli coś nie będzie grało to poziom 20 gr jest gwarantowny. Spółka okaże się prawdziwą groszówką z kłamliwymi komunikatami. Ja obawiam się jednego. Zakładając, że wszystkie kontrakty sa prawdziwe to spółka powinna zanotować przychody w wysokości 4-5 mln. Kontrakt w o wartości 16 mln prawdopodobnie generuje ogromne koszty, dlatego możliwe jest, że całe przychody z 2017r. zostaną zasypane kosztami i ponownie zobaczymy stratę... To spowoduje, że kurs może się kisić lub delikatnie spadnie na kolejne 3M. Podobnie było podczas poprzedniego raportu.