Bla bla zobaczysz co się niedługo będzie działo te twoje przewidywania odnośnie kursu i wyników są może w dobrym kierunku ale mocno niedoszacowane jeszcze w tym roku może totalnej bonanzy nie będzie ale strategiczny przynajmniej jeden to jest bardzo prawdopodobny dlatego napychaja portfel akcjami tylko ciekawe czemu nie chcieli zrobić normalnie w górę tylko tak zagrali że kurs jest uwalony na śmieszne poziomy myślę że część graczy ma po prostu dość bo na śmieciach można było zarobić setki procent a i tu się wyrówna niech tylko odkryją karty wreszcie ale to nastąpi dopiero jak się nachapia żeby mieć odpowiednią ilość akcji żeby nie zostać na lodzie w pewnym momencie bo ktoś mógłby ich przejąć i mogliby ich wykupić i byliby wtedy na panszczyznie a na to nie mogą sobie pozwolić .