Ciekawe dlaczego mój wpis został usunięty ? Czy użyłem słów obraźliwych ? Czy mój wpis uraził kogoś a może był niezgodny z regulaminem forum ? No cóż :) ,dalej będę twierdził , że spółkę należy omijać z daleka !! Od roku 2011 praktycznie nic się na niej nie dzieje a czas leci :) Tymczasem GPW nie stoi w miejscu i nawet dywidendy tego nie zrekompensują :) Myśleć to naprawdę nie boli !!!