Emisja to projekt jednego z akcjonariuszy, nawet nie ma ma celu przeznaczenia.
Ktoś tu wyjaśniał już jak wejdzie emisja i np 84mln to wzrośnie kwota dywidendy a tego nie przewidują, jednego albo drugiego nie będzie. Po 10gr nie sprzedadzą tylu mln, emisja C nie jest w obiegu.