Dnia 2016-05-17 o godz. 15:39 ~ciekawe napisał(a):
> ustaw sie na 10gr a po walnym dostaniesz ile bedziesz chcial.
Straszysz emisją? Jaki jest cel emisji? Gdzie są akcje serii C ? Spekulacja?
Po naganiaj bardziej bo nie chcą sprzedawać, 10gr nie będzie domyśl się czemu.
Trzeba było mnie słuchać i kupić po 11groni i miałbyś ładny zysk.
Nie chcesz obserwować to nie obserwuj, nie chcesz kupowac to nie kupuj , masz to wywal czy to trudne? Przypomnę się w czerwcu .
Drugi raz nie będę zachęcał do kupna, ważne żeby kupić jeszcze taniej 12 - 14 tam czekam i nie tylko ja.