Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: (wiadomość usunięta przez moderatora)

Zgłoś do moderatora
Czy wy rozumiecie co ja do was pisze czy nie?skoro podzielacie moje zdanie to po co w wczesniejszych postach piszecie o wątpilwosciach i dystrybucji akcji? w ten sposób wprowadzacie ferment.Fora juz dawno przestały pełnic role pogaduszek.Tu odbywa sie walka o utrzymanie kursu na odpowiednim poziomie,im predzej to zrozumiecie to lepiej dla was,trzeba miec twarde jaja i twardo wyrazac swoje zdanie,inaczej wprowadza sie ferment

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MSXRESOUR 25,00% 0,05 2016-03-31 15:28:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.