Dnia 2014-07-16 o godz. 18:58 ~eva napisał(a):
> Możesz jaśniej :-)
Ja raczej inwestuje na dłuższy termin - musisz zainteresować się spółką ,poniuchać popytać poszukać konkurencji i być przekonana do samego patentu.
Popytaj tych co byli na walnym jak oni to widzą.
Tak jak kiedyś tu pisałem nie rozumiem dlaczego jeszcze nie maja inwestora strategicznego z branży.Dla mnie fundy czy kolesie to nie branża oni nic nie gwarantują.