Liczymy tu na to, ze sternik na bazie dodatniego wyniku ruszy z kursem do gory, bo drobni inwestorzy sami malo zdzialaja. Trzymanie kursu na obecnym poziomie nie mialoby sensu, chyba ze to tylko przystanek (gdyby nie to trzymanie to juz moglismy byc z powrotem na 2.50). Moze Sawicki chce miec wyzszy kurs. Ale zeby mozna bylo go utrzymac to jest potrzebna podstawa, jak wykazany zysk.