A czemu wszyscy zakładają, iż pod wyniki kurs ma wzrosnąć. Niby wszyscy wiedzą, że wynik będzie dobry (kwestia jak dobry teg juz v-ce prezes juz nie mówił).
A moze to już jest w cenie?
Moim zdaniem obecne obroty nie wskazują, iż ma się coś ruszyć. Co innego MIDAS tam obroty znacznie większe. Sam posiadam pare tys akcji TFONE i jestem cierpliwy kwestia tylko ile można czekać. Wszystko rośnie a TFONE się kisi i kisi.