Wszystko gra. Kurs jest trzymany nie po to zeby spadl. Moga byc lekkie pykniecia w gore kilka dni przed 15-ym, ale mysle ze dopiero po wykazaniu dodatniego wyniku bedzie silny ruch kursu do gory. I oczywiscie niezalezny od aktywnosci drobnych inwestorow, bo kurs jest sterowany.