Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,05 zł , zmiana od tamtej pory: 40,50%

Re: Wezwanie z jaka cena godziwie winno byc 10pln

Zgłoś do moderatora
Może być więcej niż 10 za akcję jako cena transakcji. Po obu stronach stołu są spółki z akcjonariatem gwarantującym, że sprzedaż nastąpi po cenie adekwatnej do wartości godziwej. Mamy w ostatnim raporcie oszacowaną wartość odzyskiwalną w porównaniu do bilansowej. Wychodzi około 50 mln więcej, więc można do wartosci księgowej doliczyć mniej więcej 3 plny na akcję. To by dawało cenę za akcje w przedziale 11,50-12 pln. Mamy więc duże niedowartościowanie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERFERI -1,16% 8,50 2022-05-16 14:08:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.