Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,10 zł , zmiana od tamtej pory: 4,88%

Re: wezwanie a cena

Zgłoś do moderatora
wygląda na to że niecierpliwe osoby ale ktoś kto potrzebuje gotówki sprzedaje [np rodzina po zmarłym na coid-19 sprzedaje ?] - wcale mu się nie dziwię - niestety nie wiemy kiedy będzie wezwanie [mnie to czekanie też irytuje ale co zrobić - pewnie w tym roku ] - nie pozostaje nic innego niż czekać i dokupić poniżej 4 zł. pozdr.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERFERI 0,00% 4,30 2021-07-28 16:43:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.