Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,81 zł , zmiana od tamtej pory: -69,61%

Re: wers do Reznora

Zgłoś do moderatora
Wers będą emocje na CDR i to zamierzam rozegrać. Nie zawsze jest tak, że popyt musi się pojawić w najbardziej przełomowych momentach czy to na wykresie czy innym wydarzeniu np raport patch. Ale Ty to wszystko wiesz... ja widzę okazję do sepukacji i ją wykorzystuje. Sentyment jest beznadziejny i wystarczy mala iskra, aby to zmienić, a przy takiej spółce, jak CDR jest to bardzo możliwe. Dostali już po łapach - zarząd i rynek rozbił ich ego w drobny mak. Teraz wiedzą, że muszą pracować na poważnie, bo ich "legenda" juz nie wystarczy. Wg mnie poziomy dobre do akumulacji. Jak sprzedaz Dino to może trochę odpuść trading, nabierz sił i wracaj na rynek :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VARSAV 3,77% 0,55 2025-09-29 12:31:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.