Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,26 zł , zmiana od tamtej pory: 21,67%

Re: Weekendowe pranie.

Zgłoś do moderatora
Pzu podal dzis komunikat, ze WCIAZ BEDZIE PRZEJMOWAL BANKI. PRZYPOMNE,ZE PONIZEJ 10ZL NIE MOSE KUPIC TYCH AKCJI,CZYLI DO PRZEJEVIA UROSNA 100%. To bedzie w ciagu roku,wiec stopa zwrotu świetna

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BOS -0,62% 6,40 2020-07-16 15:47:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.