Chyba jeszcze po 0,14 z 7500 jest - niewiele ale w porównaniu z tym co było przez ostatnie pół roku to trochę jest. Co więcej, niedawno po 0,1 trochę udało się kupić a teraz po ,142 nikt nie chce sprzedać.
No ale faktycznie - popyt za 0 PLN czy za 2000 PLN to i tak blisko zera.
Pozdr,
WK