Nie myślałem, że tu jest jeszcze ktoś na tym forum. Wzrostem 20-stu % podniecałbym się gdyby odbyło się to przy dużym wolumenie a nie przy jakiś resztkach. Ciekawe co pokażą w raporcie za Q1. Fajerwerków się nie spodziewam ale liczę na poprawę ostatnich wyników. Jak czegoś konkretnego nie zrobią to czeka ich armagedon.
Dziadku, o co ci chodzi z tą Borutą?