W LM sprzedają tego na miliony tylko nie ma z tego żadnych pieniędzy. Na dodatek w Q1 pewnie zapłacili bonus za sprzedaż w całym 2018 roku, więc należy spodziewać się kiepskiego raportu. Jeżeli natomiast pokażą, że nie jest tak źle, to jest co odrabiać i należy spodziewać się niezłego wybicia. Każdy decyduje o swoich pieniądzach... :)