Nie zgadzam się ze stwierdzeniem że wypłata dywidendy "to jest nic". To jest właśnie nędza naszej giełdy , że przyjmują większość spółek karzaków. Ludzi kupują akcje trzymają po kilka lat i często nic z tego nie mają, więc spółka dywidendowa to rarytas na tej plugawej gpw. Zobaczcie na DOW JONES ile spółek nie płaci dywidendy - to jest margines, bo na tym polega kupowanie akcji i zarabianie a u nas da się zarobić tylko na spekulacji (a przeważnie stracić niestety). A tu wchodzę w pewną spółkę z dobrą podstawą fundamentalną, dokupuję akcje i co roku dostaję za to ok 10 % włożonego wkładu (powodzenia życzę na lokacie:) A poza tym w tle jest jakieś może przejęcie, większy rozwój, rejestracja w Polsce a nie na jakimś Cyprze. Kurs tu jest "pilnowany", ale myślę że to się szybko zmieni