Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,02 zł , zmiana od tamtej pory: -91,24%

Re: WAŻNE - co wspólnego Blockchain Lab SA ma z dwoma bankrutami z NC?

Zgłoś do moderatora
I jak tam milionery. Ostatni moj wpis z przedwczoraj w którym po prostu przypomnislałem ten post i dopisałem ," czy wiecie w co się ładujecie zistał szybko skasowany," tak jakbym jakieś kłamstwa czy oszczerstwa pisał. Miałem Macro Games i tylko dlatego się tu udzielilem. Na Macro Games w sumie troszke zarobiłem bo kupiłem tak jak Ci co tu kupili kikka sesji po zaczeciu podbitki po wywalanie. Nie udało mi sie sprzdać na szczycie, ale uratowałem kapitał i coś zarobiłem. W przeciwieństwie do wielu którzy kupili przed zawieszeniem notowań i stracili 100 %

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BTCSTUDIO 0,00% 0,35 2023-05-30 13:00:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.