Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,70 zł , zmiana od tamtej pory: -92,51%

Re: WAŻNE - co wspólnego Blockchain Lab SA ma z dwoma bankrutami z NC?

Zgłoś do moderatora
Czytam to wszystko i nie wierze jak dałem się w to ubrać. Zastanawiam się również jak to możliwe, ze takie firmy mogą wchodzić na giełdę i potem sobie znikać. Wygląda to jak wielki wałek. Nawet ta ilość wpisów na forum, strasznie tego dużo chyba więcej niż na KGHM. Wygląda to jak wynajęta farma trolli do naganiania i zaklinania rzeczywistości, same te zajawki na forach innych spółek - ej sprawdźcie Blockchain to bedzie drugi CD Project - nie do wiary, że człowiek się łapie na coś takiego. Ściągnąłem tę dostępną grę - wygląda to jak nędzny flipper - może można było by w to grać jakby już nic innego nie było do roboty.
Jestem zły na siebie, że dopiero po fakcie przeczytałem ten wpis.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BTCSTUDIO 0,00% 0,35 2023-06-02 09:07:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.