Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,51 zł , zmiana od tamtej pory: -66,44%

Re: W softblue zwalniają ?

Zgłoś do moderatora
Dzięki dofinansowaniom mają tyle roboty że nie ogarną się przez 2-3 lata, (a na pewno dojdą kolejne) a obecnie szukają głównej księgowej więc aplikuj rrrudy... i rób te mityczne kółeczka za kilkaset akcji po 2-3 grosze... ciekawe czy starczy na prowizje lol

PS. spółka zajmuje się najbardziej programowaniem i teleinformatyką - PZ mgr.inż Kierul jest specjalistą od tego więc nawet ewentualna praca zdalna im nie straszna... plus do tego drony na smog i podczerwień (INNOLOT 14.4 mln dofinansowania) i biotechnologia w tym np. RT PCR i mają też 20% w Biochemia Investments

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SOFTBLUE 1,74% 0,18 2026-02-20 15:16:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.