Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,00 zł , zmiana od tamtej pory: -38,00%

Re: W przyszłym tygodniu 7,xx

Zgłoś do moderatora
Ja nie rozumiem dlaczego tak wyczekujecie Saule. Ja uważam, że tu będzie coś grubszego. I niekoniecznie jeden temat... J się nie zatrzymuje, wchodzi w dziesiątki nowych biznesów z najnowszych technologii. Gdzieś to musi być zebrane a spółek do przejęcia już pewnie prawie nie ma... Tu moim zdaniem będzie coś wyjątkowego skoro rynek główny i cała procedura wezwania. I pamiętajcie, że jestesmy niedalego od ceny za którą on wzywa... To nie w jego stylu :) Czyli 10pln to całkiem realny scenariusz. I to w krótkim terminie. A potem...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMPERIO 1,64% 3,10 2021-10-20 12:29:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.