Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,90 zł , zmiana od tamtej pory: -42,04%

Re: W przyszłym tygodniu 7,xx

Zgłoś do moderatora
Wszystko zależy od dnia jutrzejszego jeśli uda się Januaremu kupić od udziałowców wszystkie akcje, będzie to duży sygnał kupna.
Jeśli natomiast się nie uda to powrót na 2 zł - 1,5 zł lub jeszcze niżej.
Po kupieniu przez Januarego pewnie poznamy plany co dalej ze spółką.

Historia przejęć przez tego Pana pokazuje, że czas milionowych obrotów dziennych jeszcze przed nami a co za tym idzie wzrostu kursu kilkukrotnie.
Obstawiam, że po informacji będzie jedna transakcja potem widły +30% i długo długo nic potem za kilka dni kolejne widły +50% i długo długo nic potem jeszcze jedne +50% i kurs się odblokuje koło 12-20 zł i zacznie wchodzić ulica oraz fundusze.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMPERIO -5,33% 2,84 2021-10-28 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.