Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,96 zł , zmiana od tamtej pory: -39,11%

Re: W przyszłym tygodniu 7,xx

Zgłoś do moderatora
Jedno jest pewne, tam gdzie wejdzie saule będzie pompa jakiej jeszcze na spółkach Januarego nie było. By saule weszło w spółkę, musi być ona wyceniana na minimum 100 mln dolarów amerykańskich, czyli około 385 mln zł. Z tym że jak już saule oficjalnie wejdzie to ta kapitalizacja wzrośnie do kilku miliardów. A to znaczy że kurs będzie musiał wystrzelić że hoho. Na ten moment uważam że imp ma największą szanse na wejście saule, bo ma już dość duża kapitalizację i jest notowana na rynku głównym, jako jedyna spółka JC. I liczę że mając pakiet poniżej 5 zł zarobię 1000% przed przejęciem albo jeszcze z 3-5 razy tyle po przejęciu. Ambitnie, co nie?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMPERIO -4,13% 3,02 2021-10-15 13:58:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.