kupili po 5,5 PLN za akcje,15% spółki, nic po drodze nie sprzedali, grają na dalsze spadki, czyli chcą przejąć Protektora i zmienić profil działalności na produkcję buta ochronnego:))))))) a może po prostu mają takie zasady korporacyjne, że nie glosują za skupem i już