Wszyscy widać siedzą jak na szpilkach i czekają na raport. Czy lepszy czy gorszy od Klabatera.
PS. Swoją drogą to ciekawe czego ludzie się spodziewają, bo na Klabater o mniejszej kapitalizacji pokazuje blisko milion złotych zysku netto, a kurs -10% i wciąż leci:P