Nadal głównie gotówka. Scashowałem jakieś 2 tyg. temu wszystkie zarobione pozycje. Mam jeszcze jakieś resztki ( również trzymane w stracie) ale to już raczej bez znaczenia. Co do Varsav to bez względu na stan posiadania - zawsze będę kibicował tej spółce. Obawiam się też, że dzisiejszy raport niewiele wniesie. Zobaczymy jak będzie.. Kupiłem ropę 2 dni temu :))) ale też już wywaliłem. Dziś 3 wiedźmy i może być ciekawie. Co do korekty na wig20 - to dojadą pewnie do 1650 i tyle.