Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,60 zł , zmiana od tamtej pory: -8,67%

Re: uważnie przeczytajcie ostatnie zdanie w komunikacie!! link

Zgłoś do moderatora
Dnia 2018-10-05 o godz. 09:42 ~regulator napisał(a):
> https://www.bankier.pl/wiadomosc/GINO-ROSSI-S-A-Wiazaca-oferta-nabycia-100-akcji-Simple-Creative-Products-S-A-7619052.html
> > " Monnari zastrzegło, że gdy Transakcja nie zostanie zawarta w rozsądnie oczekiwanym terminie, będzie mogło od niej odstąpić lub istotnie zmienić proponowane warunki." 

Monnari nie fer zachowuje się nadal wobec Ginorossi , a wręcz bezczelnie , oferowane w sklepach Monnari kolekcje nie napawają zachwytem przy wysoko wygórowanych na początku cenach , dopiero po obniżkach o pon. 70 %, znajdują więcej zbytu, a kolekcje Simple sa eleganckie , tego brakuje Monnari, buty i kolekcje toreb Ginorossi są wysokiej jakości
,modne i piękne , wygodne, reasumując Monnari powinno Ginorossi buty czyścić,

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GINOROSSI 1,48% 0,55 2019-07-08 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.