Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: UWAGA !!!! CHOSZTAPLER TYMOCHOWICZ POD LUPĄ KNF

Zgłoś do moderatora
Nagonka medialana na Tymuchowicza trwa - a jednak PB poraz drugi wypomniał mu, że ma firmę w wynajętym mieszkaniu "z wielkiej płyty" - pewnie stwierdzili, że to dobry chwyt dołujacy jego i społke - jakby setki placówek bankowych i innych instytucji nie mieściło się w wynajetych lokalach kiedyś będących mieszkaniami
Po za tym nic tam w tym artykule nowego nie przeczytałem poza wyraźna niechęcia prasy - a może to dobrze - może wreszcie grający na giełdzie zorientują się, że sa manipulowani medialnie przez pismaków

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GREENTECH -13,58% 1,40 2020-03-04 13:00:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.