akurat na tej spolce siedze juz pare lat i widzialem wszystkie Twoje madrosci.
Bardzo podobalo mi sie jak zaczynałeś: "jestem wielkim prawnikiem, mam własną kancelarie i mnóstwo pieniędzy i wszyscy jestescie leszcze i ja mam racje":) bardzo fajnie pasuje do tematu "uwaga bańka"
w tym samym czasie ktos z tym samym nickiem płakał na JSW ludziom od analizy technicznej zeby mu powiedzieli gdzie pojdzie kurs i co robic, ale to tylko przypadkowa zbieżność niezarejestrowanych nicków na forum.
możesz mnie obrażać ile chcesz pionku, ale to Tobie odjechał kurs.
I wiem, że zarobiles tutaj juz na nowy samochód, ktory i tak Ci nie był do niczego potrzebny bo masz takie pieniadze z kancelarii ze na kazdy dzien tygodnia masz inne porsche czy lambo. Uspokoj sie troszke i zaakceptuj to, ze troszke nie trafiles;)