pg, nie możesz mieć chyba do niego pretensji.
Korekta (kurs poniżej 61 zł) trwała dosłownie godzinę, a w tym czasie zdążyles wygłosić "eksperckie" opinie, z gatunku: "wiadomo było że tylko do czasu , ale po co miałem was denerwować" albo "niestey maj o po zabawie , następny rajd na jesieni", wiec teraz nie dziw sie, ze Twoja ekspercka wiarygodnosc zostala zinterpretowana jako typowo januszowe madrzenie sie post factum.
Analiza wsteczna, zawsze skuteczna. Fajnie jest napisac, "wiadomo bylo ze spadnie" jak juz spadlo, ale wyglada to slabo, jak po chwili odbije.