Forum Forex +Dodaj wątek
Sądzę ze analista powie 10 zł, nie rozdrabniajmy się :-)
  • USD Autor: mafek
  • Re: USD Autor: mafek
  • Re: USD Autor: ~lukasz
  • Re: USD Autor: ~męska_rura
  • Re: USD Autor: ~Anonim2015