Forum Forex +Dodaj wątek
Coś czuję generalnie,że czasy mocnego dolara odchodzą w przeszłość.
  • USD Autor: mafek
  • Re: USD Autor: mafek
  • Re: USD Autor: ~lukasz
  • Re: USD Autor: ~męska_rura
  • Re: USD Autor: ~Anonim2015