Chyba jednak bez przesady. Cash straci trochę bogatych start-upów, które trzymały go tam bo nie miały lepszych pomysłów żeby go wydać. Taki Roblox miał tam 5% kasy z 3 mld USD gotówki, a i tak akcje stoją 50% wyżej niż w grudniu. Na razie to cios dla małych amerykańskich start-upów, których na giełdzie jeszcze nie ma i są potencjalnym zagrożeniem dla Big Techów i Big Gamingu. Amerykańska scena traci jedną ze swoich przewag, o istnieniu której pewnie większość inwestorów z GPW nawet nie wiedziała