Dnia 2016-08-18 o godz. 16:18 ~WIG napisał(a):
> Sytuacja staje się podobna do Action.Tam też obiecywali dywidędę.Przewiduję dalszy spadek wartości do 2.1pln.Chyba że jest jeszcze gorzej to mamy lawinę.
no i mamy lawinę...
sypacz/e/ ma/ją/ jeszcze wiele do wywalenia, skoro zaczęli podawać tlen, byle zyskać na czasie i zwabiać kolejnych kapitałodawców...
ciekawe, jak będzie po jutrzejszym raporcie...