tak jak podejrzewałem, choć że aż tak źle to nawet nie przypuszczałem. Skąd takie niskie marże czy przez to że brak jest zamówień publicznych i spada sprzedaż także smartfonów i tabletów więc dystrybutorzy się biją o klienta? Czy to jednak prawda, ze sprzedaż Actiona była bardzo agresywna i reszta musiała się dostosowywać z poziomem marż? Więc teraz gdy mają już nóż na gardle będzie tylko lepiej-nie wiem. Ten miliard kapitalizacji nawet z dywidendami i przejęciami to jakaś komedia chyba...