Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,54 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: unieważnienie decyzji zgromadzenia wierzycieli AB INTER RAO

Zgłoś do moderatora
Właśnie przyszedł mail, który cytował kolega zakładający wątek. Zgodnie z moimi przewidywaniami wygląda na to, że rozpoczynają się przepychanki na których w dobie galopującej inflacji stracimy wszyscy. Już wiadomo, że konflikt eskaluje i będzie się nasilał wraz z oczywistym brakiem surowców i energii na rynku co boleśnie odczujemy zimą. Próbowałem natychmiast wygooglać Alpig AG i pobieżnie poczytałem. Z grubsza słabo widzę zwiążek tej spółki z Inter Rao - nie ma jej w składzie głównych akcjonariusz i może się okazać, że któryś z nas ma więcej akcji a postanowili grać na czas lub zamieszać. Nie widziałem w ostatnich tygodniach handlu cech jakiegoś skupu lub sprzedaży akcji. Czas wyjaśni jakie zamiary ma Alpig AG. W tej stytuacji chciałbym zadać pytanie forumowiczom - jak wnisek do Sądu wpłynie na postępowanie upadłościowe? Może ktoś wie, ile akcji Inter Rao posiada Alpig AG? Jakie są powody unieważnienia? Bez przepływów finansowych żadna spółka nie jest w stanie funkcjonować.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERAOLT -17,57% 11,54 2022-03-16 17:00:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.