Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,54 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

unieważnienie decyzji zgromadzenia wierzycieli AB INTER RAO

Zgłoś do moderatora
nowy system komunikacji wysyłanie wiadomosci mailem z inter rao . myslałem że takie wiadomosci powinny isc przez espi a idą mailami

Dzień dobry, Informujemy, że Sąd Okręgowy w Wilnie uwzględnił skargę Alpig AG, w której Alpig AG wnosi o unieważnienie decyzji zgromadzenia wierzycieli AB INTER RAO Lietuva, podjętego w dniu 30 czerwca 2022 r. Informujemy, że wierzyciele spółki AB INTER RAO Lietuva ma prawo złożyć do Sądu Okręgowego w Wilnie odpowiedź na skargę Alpig AG (sprawa cywilna nr eB2-2568-864/2022) do dnia 1 sierpnia 2022 r. Informujemy również, że w dniu 2 sierpnia 2022 r. o godz. 9:00 Wileński Sąd Okręgowy (ul. Giedymina pr. 40, Wilno) w postępowaniu pisemnym rozpatrzy skargę wnioskodawcy Alpig AG na stwierdzenie nieważności decyzji zgromadzenie wierzycieli AB INTER RAO Lietuva (kod osobowości prawnej 126119913) podjęte w dniu 30 czerwca 2022 r. Przy rozpoznaniu sprawy w trybie pisemnym osoby biorące udział w sprawie nie są zapraszane na posiedzenie sądu i nie uczestniczyć w nim. Skład sądu: sędzia Ramunė Mikonienė. Informacji udziela tel. 8 706 668 369 (Biuro Recepcji Dokumentów i Informacji).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
INTERAOLT -17,57% 11,54 2022-03-16 17:00:23