Panie gość. Wszystko spadło i Klabater też. Wierzyłem w spółkę ale w którymś momencie miarka się przebrała i trzeba było się pożegnać. Byłem aktywny tam na forum ale uczciwy. Jak opuszczałem pokład to napisałem i podałem przyczyny. Dużo ludzi wtedy kupowało i nie było problemu. Nikt już mnie nie słuchał, bo skoro sprzedaje to troll. Czas pokazał czy była to dobra decyzja. Myślę że dużo lepiej wyszedłem niż oni. Gratuluję pamięci. Natomiast na NGG to nie przypominam sobie żebym tam był. Jeśli chodzi o Duality, to dzięki temu że uśredniałem, a czym było niżej dobierałem więcej, jestem na sporym plusie i śpię spokojnie. Dziękuję że się martwisz i pozdrawiam.