W3 dupsko piecze, bo Klabater w którego pokładał ogromne nadzieje spadł czterokrotnie mimo jego pseudo merytorycznych przesłanek jaka to świetlana przyszłość czeka tę spółkę.
Pamiętam jak kiedyś zajrzał na NGG i obruszył się, że olaboga jak mało merytorycznie tam piszą więc on nawet nie zamierza dyskutować z takim akcjonariatem.
Co się zmieniło?