A widziałeś, że na forum piszą różne osoby, czy może nie zdążyłeś? Czepiłeś się konkretnej wypowiedzi, nazywając autora trollem, a teraz zasłaniasz się, że ktoś inny coś odpisał... Szkoda popołudnia na pisanie z tobą, bo nie potrafisz przyznać, że nie masz racji i obrażasz bez powodu. Pa