Po co już skup mam zakończony .Zostało mi jeszcze 2000 złoty wolne. Teraz zasiałem pole i czekam na wielkie zbiory. Muszę odrobić co straciłem na Duality . Tym razem akcje mam taniej kupione . I jest pod co grać , Tribe , Polygang i jeszcze ta 3 gra...)