Tak pisałeś na Duality jak było po 4 zł że wzrośnie 200 czy 300 procent. A teraz jest 2 zł więc co do trafności decyzji i swoich przemyśleń bym się na Twoim miejscu nie wypowiadał. Pobożne życzenia a rzeczywistość to dwie różne rzeczy i trzeba to odróżnić. Zawsze zastanawia mnie ta pewność co niektórych co do ogromnych wzrostów. Czemu więc dzisiaj nic nie kupiłeś skoro cena rewelacyjna?