Ja już zarobiłem ponad 30 % ostatnio na tej spółce i nie mam z tym problemu, jak dalej będzie rosło a mnie nie ma już na pokładzie. Ja nigdy nie kupuję na górce. Jest tyle spółek na giełdzie, że jest w czym wybierać. Tobie też życzę zarobku a nie tylko marzeń. Teraz kupiłem za te pieniądze inną spółkę na której liczę że zarobię szybko przynajmniej 50%. Jak ewentualnie spadnie cena to tu wrócę i tyle.