kolego kęs to się kupy nie trzyma......jakby tak miało być to kurs już dawno śmigała by ponad te 2,05 zł żeby zachęcić inwestora lub obligatariuszy do brania warrantów wymiennych na akcje po 2,05.....przecież przy aktualnym kursie im się to nie opłaca......w co gra nasz król....????